Ramazan KAYA

Kimya öğretmeni, Yazar

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

12. SINIF KİMYA KONU ANLATIMLI

Yeni müfredat proramına göre hazırlandı. Her ünite ve her bölümün başlangıcına yönlendirmeyi yapmak için özet bilgi ve kazanımlar verilmiştir. Kazanımlar esas alınarak mümkün olan en kapsamlı şekilde hazırlanmıştır. Bölümlerin sonuna çözümlü test ve alıştırma test eklenmiştir. Bölümler kısa özetlerle bitmektedir. Yeterli miktarda okuma parçaları,notlar ve etkinlikler içermektedir. Ünitelerin sonunda LYS' ye  ve yazılı sınavlara hazırlık maksatlı testler  verilmiştir. Kısaca incelendiğinde kendi türünün özgün kaynak kitabı olduğu görülecektir. Belki size göre eksiklikleri yada olumsuzlukları olabilir. Bu durum sizin yönlendirmenizle düzeltilecektir.

12. sınıf yardımcı kimya kitabı olarak iddialı olduğu kadar LYS hazırlık için de aynı iddiaya sahiptir. Türünün en kaliteli kitabı olduğunu biliyorum. Tüm öğrencilere ve öğretmenlere yararlı olacağına eminim.

Bu kitapla ilgili eleştiri ve önerilerinizi bana ulaştırabilirsiniz. Bunun için bu sayfanın iletişim adresini kullanabileceğiniz gibi Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız ve Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adreslerini de kullanabilirsiniz. Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederim. Sevgilerimle

Ramazan KAYA

You are here: Kitaplarım 12. SINIF KİMYA KONU ANLATIMLI